محل تبلیغات شما

اولین سایت های درج آگهی رایگان فروش فایل ,  در طول فعالیتم بعنوان بازاریاب اینترنتی فروش فایل همیشه با مساله تبلیغات برای افزایش درآمد اینترنتی خود از فروش فایل رو به رو بودم.

ما فروشندگان فایل و به خصوص بازاریابانی که در سیستم همکاری در فروش فایل فعالیت می نمایند یک مشکل خیلی بزرگ بر سر راه فروش بیشتر خود داریم و آن نبود سایتی برای تبلیغات فروش فایل است.

تقریبا هیچ یک از سایت های درج آگهی رایگان اینترنتی ، امکان درج لینک را نمی دهند و حتی سایت های ثبت تبلیغ اینترنتی با پرداخت هزینه هم تبلیغ فروش فایل را نمی پذیرند.

بنابراین ما بصورت مجزا مجبور به تبلیغ فایل های خود بودیم در حالی که تجمیع اینهمه مطلب در سایت های مشترک می تواند به درآمد تمامی ما بیفزاید.

به همین روی من در این مطلب قصد دارم شما را با دو سایت درج آگهی رایگان اینترنتی آشنا کنم که نه تنها امکان درج لینک برای آگهی های رایگان را می دهند بلکه شما می توانید در آنها تبلیغ فروش و دانلود فایل های خود را قرار دهید.

هر دو سیستم درج آگهی رایگان اینترنتی و ثبت تبلیغ در گوگل که خدمت شما معرفی نموده ام دارای ادیتور پیشرفته جهت ارسال تبلیغ می باشند که به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات زیبایی همچون قرار دادن دکمه ی دانلود در متن تبلیغ خود بسازید.

۱- سیستم تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان و ثبت آگهی مشهد نارنجی ( سراسری پذیرش تبلیغ از تمام ایران)

این سیستم تبلیغاتی اگر چه می گوید آگهی بدون ستاره لینکدار نیست اما چون یک ادیتور پیشرفته برای ثبت آگهی دارد و همچنین امکان درج لینک در متن خود آگهی را به تبلیغ دهنده می دهد یکی از بهترین سیستم ها برای تبلیغ فروش و دانلود فایل است.

این سیستم اینگونه آگهی را تایید می کند.

در سیستم درج آگهی رایگان مشهد نارنجی که به سایت دیوار مشهد نارنجی معروف شده است، آگهی های رایگان بعد از منقضی شدن حذف نمی شوند و همچنان همانند روز اول در نتایج گوگل نمایش داده می شوند و امکان درج لینک در متن آگهی باعث می شود منقضی شدن آگهی تاثیری در تبلیغات شما نداشته باشد.

برای ورود به سیستم آگهی فروش فایل مشهد نارنجی روی لینک زیر کلیک کنید

https://mashhadenarengi.com/ads.aspx

۲- سایت درج آگهی رایگان بازار ۳۰۰

این سایت یک سایت درج آگهی رایگان اینترنتی بدون تاریخ انقضا و بصورت دائمی است که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده است.

این سایت بصورت کامل رایگان است و شما می توانید مطالب مختلف تبلیغاتی خود از جمله مطالب مرتبط با فروش فایل ، دانلود فایل ،همکاری در فروش فایل و کسب درآمد اینترنتی را در این سایت درج نمایید.

برای ورود به سایت آگهی رایگان بازار ۳۰۰ روی لینک زیر کلیک کنید

https://bazar300.ir/

گروه چت بچه های مشهد,لینک گروه های تلگرام مشهدی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها